Opinie pacjentów

Jestem w szoku! Nie wyobrażałam sobie , że można jeść to co się lubi, nie głodzić się i przy okazji zgubić prawie 10kg. Dodatkowo musiałam zmienić swoje nawyki żywieniowe ponieważ ciągle doskwierała mi zgaga, wzdęcia i uczucie pełności w brzuchu. Teraz dzięki pomocy Pana Kamila wszystkie dolegliwości minęły czuję się o kilka lat młodsza no i mniejsza o kilka rozmiarów:) Naprawdę warto spróbować nie pożałujecie. Pozdrawiam - szczuplejsza Ewka:)

Ewa

Poznaj inną historię

Teraz czuję się o wiele lepiej, jestem bardziej otwarta na otoczenie, zaczęłam podobać się sobie

Moja decyzja spotkania z dietetykiem była szybka. Od dłuższego czasu przeszkadzała mi moja waga, a także wygląd. Po prostu nie zastanawiając się jednego dnia idąc do pracy zadzwoniłam i umówiłam na wizytę. Była to jedna z lepszych decyzji jaką podjęłam w ostatnim czasie.

czytaj więcej

Czuje się naprawdę wspaniale, samopoczucie, kondycja nie do opisania

  • Justyna
  • 42kg w 7 miesięcy
  • Kobieta
  • 15 czerwca, 2018

Wizytę u dietetyka pewnie jak większość osób podjęłam ponieważ od dłuższego czasu przeszkadzała mi moja waga, wygląd, złe samopoczucie, a kondycja była praktycznie zero. Wielokrotnie próbowałam się odchudzać sama, oczywiście waga spadała ale na krótko, jednocześnie za każdym razem wracała z nawiązką.

Jak przebiegało pierwsze spotkanie z dietetykiem?

Idąc na pierwsze spotkanie z Panem Kamilem czułam się lekko zestresowana, nie wiedziałam jak to będzie, czy dam radę. Okazało się, że wszelkie wątpliwości minęły już po pierwszych minutach rozmowy, podczas której najpierw wytłumaczył mi wszystko dokładnie, opowiedział jak będzie wyglądała terapia, jakich efektów mogę się spodziewać i jakie ewentualnie trudności mogę napotkać. Ogólnie rozmawialiśmy długo na temat mojego aktualnego odżywiania, mnóstwo pytań na temat tego co lubię jeść, a czego bym nie chciała w menu. Dodatkowo mile zaskoczył mnie to, że zostały zlecone szczegółowe badania do wykonania, dzięki, którym wiedzieliśmy jak ma wyglądać dieta tak aby mi nie zaszkodziła.

Jak wyglądał przygotowany plan dietetyczny?

To jak będzie wyglądała dieta wiedziałam już na pierwszym spotkaniu ponieważ Pan Kamil pokazał mi przykładowy plan, byłam mile zaskoczona kiedy okazało się, że nie jest to 5 kartek  wydrukowanych na szybko, na czarnobiałej drukarce, a pięknie przygotowana, ładnie oprawiona  kilkudziesięciostronicowa ,,książka” z całą analizą na temat moich błędów żywieniowych, których nie brakowało, no i jadłospis, który na początku miał być prosty i łatwy w przygotowaniu, mało tego był jeszcze bardzo smaczny. Dodatkowo w razie jakbym potrzebowała coś zmodyfikować w diecie otrzymałam książeczkę z ponad tysiącem produktów, dzięki czemu zawsze mogłam dopasować menu do siebie.

Jak czuje się Pani dzisiaj po kilku miesiącach zmian?

Dziś od pierwszej wizyty mija 7 miesięcy, schudłam 42kg, a przed nami jeszcze kilka kilogramów do zgubienia. Czuje się naprawdę wspaniale, samopoczucie, kondycja nie do opisania. Nie ma mowy o tym aby mi się to znudziło bo weszło to już w krew. Cała rodzina je inaczej, bo wiemy, jak ważny wpływ ma to na nasze samopoczucie i zdrowie.               

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana mgr Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku:

Jak każdemu pacjentowi, który podjął wyzwanie i dotarł praktycznie do końca drogi swojego lepszego ,,ja” należą się ogromne wyrazy uznania i gratulacje. Pani Justyna dzięki  samozaparciu i chęci zmiany dotarła tak daleko. Teraz już wie, że było warto, że wyzwanie jakie przed nią stanęło wcale nie wymagało, aż tylu poświęceń i wyrzeczeń jakby mogło się wydawać.  Często podczas spotkań powtarza, że nigdy nie pozwoli sobie na powrót do starej, złej wagi.  Pozostaje mi jedynie pomóc jej dotrzeć do samego końca, ciesząc się zdrowiem i ładną sylwetką przez długie lata.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ