Opinie pacjentów

Od początku szło jak po maśle, dobrze dobrany jadłospis idealnie dopasowany do mnie, no i co dziwne ani razu nie byłem głodny. Naprawdę fachowa robota, zwłaszcza kilkudziesięciostronicowa analiza błędów, które ciągle popełniałem. Ze 112kg zeszliśmy z Kamilem do 95kg. Mnie do wzięcia się za siebie zmusił lekarz, który powiedział, że jak nie zgubie kilkunastu kilogramów to zawał murowany, teraz prawdopodobnie odstawie nawet leki na nadciśnienie i cholesterol.

Andrzej

Poznaj inną historię

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości...Czuję się młoda, piękna, atrakcyjna i przede wszystkim zdrowa! Od pierwszej wizyty u Pana Kamila moje życie zmieniło się o 180 stopni – jestem szczęśliwa, energią i optymizmem mogłabym obdzielić cały świat!

czytaj więcej

Ogromny sukces w młodym wieku

  • Mężczyzna
  • 28 lipca, 2015

Jako rodzice poczuliśmy się zobowiązani do zadbania o zdrowie i przyszłość Kuby, kiedy przy wzroście 159 cm waga pokazała ponad 80kg postanowiliśmy poradzić się specjalisty. Pozytywne opinie zachęciły nas do spotkania z Panem Kamilem. Teraz wiemy, że to był strzał w dziesiątkę.

Dieta była dopasowana idealnie

Na pierwszym spotkaniu długo rozmawialiśmy na temat tego co Kuba lubi, jakie posiłki sprawdziłyby się w przerwach między lekcjami. W związku z tym, że Kuba lubi mleczne śniadania nie narzekaliśmy na ich brak no i oczywiście mięsko na obiad. Posiłki były nie tylko zdrowe ale smaczne i proste w przygotowaniu.

Ruch to zdrowie

Podczas każdego spotkania byliśmy uświadamiani jak ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka odgrywa regularna aktywność fizyczna, a nie jak to często bywa wśród nastolatków przesiadywanie przed komputerem. Staraliśmy się wspólnie z Kubą wykorzystywać wolne chwile i spędzać czas aktywnie.

Nawyki pozostały

Obecnie kiedy Kuba jest szczuplejszy i zdrowszy o 20 kg nie jest dla nas problemem zjedzenie śniadania po przebudzeniu, czy przygotowanie w roku szkolnym prostych posiłków, które Kuba chętnie i ze smakiem zje w przerwie między lekcjami, później obiad w domu, trochę ruchu, kolacja i możemy spać spokojnie nie martwiąc się o potencjalne problemy zdrowotne, które często towrzyszą nadwadze.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Spotkania z młodymi pacjentami staram się rozpoczynać od uświadamiania zarówno rodziców jak i ich pociech, że nadwaga w okresie dzieciństwa zwiększa ryzyko powstania wielu niebezpiecznych chorób w wieku dorosłym. Kuba podczas naszego pierwszego spotkania wykazał się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem w zmiany nawyków żywieniowych jakie udało nam się wprowadzić. Zarówno Kuba jak i jego rodzice, którym również należą się wyrazy uznania, bardzo szybko zrozumieli co należy zrobić aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Już pierwsze tygodnie pokazały, że zarówno Kubie jak i jego rodzicom naprawdę zależy na trwałej zmianie i pozbyciu się problemu raz na zawsze.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ