<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />
12 Czerw

ANALIZA MASY I SKŁADU CIAŁA - II Urodziny Salonu Urody ABACOSUN

Dnia 21.06 wspólnie z Salonem Urody ABACOSUN w Wejherowie Serdecznie Zapraszamy na BEZPŁATNĄ ANALIZĘ MASY I SKŁADU CIAŁA.

Każda osoba, bez względu na wiek może skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji w zakresie analizy masy i składu ciała, ocenić potrzeby energetyczne swojego organizmu oraz uzyskać informacje jaki rodzaj badań laboratoryjnych warto wykonać. To standardowe badanie, które można wykonać bezpłatnie pozwala określić wszelkiego rodzaju odchylenia i nieprawidłowości w budowie organizmu.

W ramach przeprowadzonego badania:

-oceniane są odchylenia w zakresie masy ciała. Tutaj próbujemy nakreślić nie tyle wagę idealną, co wagę realną w kontekście aktualnego wieku, poziomu tkanki tłuszczowej, ostatnich zmian wagowych w czasie, stanu zdrowia itp. 

-ustalany jest przewidywany termin osiągnięcia właściwej wagi przy ewentualnym podjęciu terapii dietetycznej

-określana jest zawartość procentowa i wagowa tkanki tłuszczowej. Sprawdzamy czy nie stanowi ona zbyt dużego obciążenia dla organizmu, a jej lokalizacja nie stwarza zagrozeń dla zdrowia

-oceniany jest poziom jędrności ciała na podstawie badania masy beztłuszczowej. Staramy się określić ewentualny deficyt wagowy tkanki mięśniowej

-określane jest aktualne zapotrzebowanie kaloryczne. Oceniamy ile obecnie organizm potrzebuje kalorii a także poniżej jakiego pułapu nie powinno się schodzić przy podjęciu ewentualnej kuracji odchudzającej. 

 

Rejestracja w Salonie Urody ABACOSUN, Wejherowo ul.Wałowa 26E, tel: 884 687 333

Twój komentarz
POKAŻ