<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

Dotyk PięknaAdresTelefonTwój rabat ?
Staromiejska 27A,
84-300 Lębork
http://www.dotykpiekna.lebork.pl/
790 496 892
10 %

W Salonie Kosmetycznym „Dotyk Piękna” skorzystać można z zabiegów z zakresu kosmetologii, zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających na twarz, dłonie i stopy. „Dotyk Piękna” służy poprawie wyglądu, a także samopoczucia, co jest bardzo istotnym czynnikiem w dzisiejszych czasach.
Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę zabiegów upiększających. Zaznasz u nas relaksacji przy dźwiękach kojącej muzyki. Dajemy Ci gwarancję jakości usług - tym szczyci się nasz gabinet kosmetyczny. Dotyk Piękna prowadzi szeroką ofertę zabiegów, jak np. mikrodermobrazja. Nasze zabiegi wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu i najwyższej jakości kosmetyków.

Czytaj więcej
ELSPORTOAdresTelefonTwój rabat ?
ul.Wałowa 25,
84-200 Wejherowo
https://www.elsporto.pl/
609 519 050
10 %

EL SPORTO to klub fitness tylko dla kobiet.

Zapraszamy Panie w każdym wieku i z absolutnie każdą sylwetką.Mamy bardzo różnorodną ofertę zajęć, każda z was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy zarówno na pełne wyzwań zajęcia stepu na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym, jak i na mniej intensywne, ale wywierające podobny efekt zajęcia na piłkach. Panie, które lubią tańczyć zapraszamy na nowość, czyli Bokwa Fitness. W ofercie mamy także jogę, zajęcia tai chi, zajęcia dla kobiet w ciąży, siłownie oraz cały wachlarz masaży, robimy także zabiegi świecowania. Nasza kadra jest doświadczona, dobrze wyedukowana. Wiemy w jaki sposób osiągnąć zamierzone efekty. Bardzo chcemy, by każda z was czuła się dobrze w naszym klubie, indywidualnie podchodzimy do waszych problemów z sylwetką, chcemy też, byście po wyjściu z zajęć były pełne satysfakcji, zdrowia i energii.

Czytaj więcej
Fryzjer Damsko-MęskiAdresTelefonTwój rabat ?
Wicko 37A,
84-352 Wicko
509 069 938
10 %

Czytaj więcej
Project DanceAdresTelefonTwój rabat ?
Wałowa 25,
84-200 Wejherowo
https://www.projectdance.pl/
731 473 600
10 %

Studio Project Dance mieści się w Centrum Wejherowa przy ul. Wałowej 25. Posiadamy dwie sale profesjonalnie przygotowane do nauki tańc, w których chcemy realizować pierwszy na tak dużą skalę projekt taneczny w Wejherowie. Pragniemy skupiać wokół siebie ludzi, dla których taniec to forma spędzania wolnego czasu, jak również ludzi, dla których taniec to sposób na życie. Wszyscy instruktorzy Project Dance Studio to doskonali, wielokrotnie utytułowani tancerze posiadający również wieloletnie doświadczenie instruktorskie. Zajęcia pod okiem każdego z nich sprawią, że pokochasz taniec i stanie się on Twoją pasją na całe życie! Mamy dla Ciebie mnóstwo ciekawych kursów, z których na pewno znajdziesz coś dla siebie: dla kobiet: Zumba, Salsa solo, Dancehall, Burleska/ Broadway jazz, Sexy Dance. Dla par: Taniec Towarzyski, Kurs dla narzeczonych, Salsa Bachata, West Coast Swing, Lekcje Prywatne. Dla dzieci: Street Dance, Breakdance. Dla młodzieży:
Street Dance, Dancehall, Breakdance, Choeografia, Formacja.
Organizujemy:
-Warsztaty,
-Obozy taneczne,
-Imprezy urodzinowe dla dzieci
-Nabory do formacji,
-Practice: Street Dance, Zumba, Taniec Towarzyski , West Coast Swing .

Założycielami Project Dance Studio są Marta Szulc-Łukaszewicz oraz Łukasz Łukaszewicz- Tancerze z wieloletnim doświadczeniem tanecznym i instruktorskim, doceniani przez swoich kursantów przede wszystkim za pozytywną energię oraz ogromny profesjonalizm. „Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia, jest samym życiem.”

Czytaj więcej
SALUBRE - Centrum Rehabilitacyjno-opiekuńczeAdresTelefonTwój rabat ?
ul.Gdańska 17A,
84-230 Rumia
http://www.salubre.pl/
693344090

SALUBRE - Centrum Rehabilitacyjno-opiekuńcze

„Dziewięć dziesiątych naszego szczęścia polega na zdrowiu. Zdrowy żebrak jest szczęśliwszy niż chory król”

- Artur Schopenhauer -

SALUBRE - Centrum Rehabilitacyjno-opiekuńcze swoją działalność rozpoczęło od 2004r. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów. Prowadzimy szeroki zakres leczenia rehabilitacyjnego dorosłych i dzieci. Zapewniamy stały nadzór nad całym przebiegiem leczenia. Udzielamy świadczeń zdrowotnych polegających na interdyscyplinarnych kompleksowych działaniach usprawniających, które służą zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia naszych pacjentów.
Naszym najważniejszym celem jest udzielanie jak najwyższej jakości wysoko specjalistycznej opieki rehabilitacyjnej połączonej z edukacją zdrowotną.

Jesteśmy nastawieni na:

-wzajemny szacunek i tolerancję,
-przyjazną atmosferę,
-ciągły rozwój i kreatywność.

Czytaj więcej
Siłownia & Fitness HerkulesAdresTelefonTwój rabat
Gdańska 104/105,
84-300 Lębork
https://www.facebook.com/HerkulesSilownia/
516 079 997

Czytaj więcej
POKAŻ