<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

Schudłem 23kg w 100dni

 • Mężczyzna
 • 26 maja, 2020

Gratulacje dla Pana Tomka, kolejnego pacjenta Poradni Dobry Dietetyk tym razem online.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kocham sport, teraz jest mi jeszcze lżej!

 • Kobieta
 • 05 maja, 2020

Żaneta jako Mistrzyni Polski w Kickboxingu jest bardzo aktywną nastolatką, która kocha aktywność fizyczną. Pomimo regularnego uprawiania sportu, kilku treningów w tygodniu waga nie spadała.  Popełniała ona klasyczne błędy co odbijało się na wadze. Wspólnie z mamą postanowiły coś z tym zrobić i skorzystać z profesjonalnej pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzięki wsparciu całej rodziny schudłem 10kg!

 • Mężczyzna
 • 21 lutego, 2020

Historia naszych spotkań z Panem Kamilem rozpoczęła się cztery miesiące temu.To właśnie wtedy postanowiłam zrobić coś dla moich dzieci.Jestem dumna z mojego syna i chciałabym serdecznie podziękować Panu Kamilowi za miłą, fachową obsługę. Przede wszystkim za podejście. Dieta jest bardzo prosta, nie wymaga wielkiego zaangażowania, a systematyczność jest kluczem do sukcesu. Wiem że to nie koniec, z ogromną przyjemnością chudniemy dalej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomimo intensywnych treningów, waga nie spadała, aż do momentu...

 • Kobieta
 • 18 października, 2019

...kiedy udałam się do Pana Kamila w kwietniu 2018. Nie miałam nadwagi, ale zauważyłam, że mimo wyczerpujących ćwiczeń fizycznych waga zaczyna delikatnie iść w górę. Wydawało mi się, że mogę jeść co chcę, a wszystko spalę na ćwiczeniach. No niestety, myliłam się… Poza tym samopoczucie było średnie, czułam zmęczenie i niechęć do jakichkolwiek aktywności.
 

CZYTAJ WIĘCEJ

-22kg w zaledwie 6 miesięcy!

 • Kobieta
 • 02 października, 2019

Praca w nocy, sen w ciągu dnia, myślałam, że przy takim trybie życia nigdy nie uda mi się schudnąć, jednak byłam w błędzie i teraz mogę cieszyć się spadkiem -22kg.  
 

CZYTAJ WIĘCEJ

Schudłam 15kg, dieta nie musi być trudna!

 • Kobieta
 • 25 lipca, 2019

Pierwszy kontakt z Poradnią Dobry Dietetyk miałam w 2017r, chodziłam wtedy jeszcze do szkoły średniej i pomimo tego, że udało mi się zrzucić parę kilogramów jakoś sobie odpuściłam. Przełom nastapił w 2019r kiedy zaczęła denerwować mnie już moja waga i sylwetka. Postanowiłam, że tym razem się nie poddam i sobie poradzę. Po raz drugi umówiłam się na spotkanie z panem Kamilem, który jak zawsze przywitał mnie uśmiechem i dobry słowem, dzięki czemu motywacja wzrosła jeszcze bardziej. 
 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mówili że mi się nie uda, zmieniłam swoją sylwetkę i przebiegłam maraton

 • Kobieta
 • 06 lipca, 2019

   Wielu ludzi mówiło, że mi się nie uda, bo im się nie udało. Próbowali mnie zniechęcić. Nie poddałam się. Robiłam i robię swoje, a oni? Teraz mi zazdroszczą. Moja historia rozpoczęła się na pierwszym roku studiów, czyli w 2014 roku. W dniu, kiedy waga wskazała 90 kg powiedziałam, że dalej tak nie będzie. Nie miałam pojęcia, co mogę zrobić, od czego powinnam zacząć. Był początek roku, więc stanowiło to dla mnie dodatkową motywację. Chciałam coś zmienić w swoim życiu. Chciałam zrobić cokolwiek, by poczuć się i wyglądać lepiej. Rozpoczęłam więc od zdobywania wiedzy w niezbyt dobry sposób, bo poprzez porady „wujka Google”. Dla kogoś, kto dopiero chce wejść w ten  zdrowy FIT świat jest to skok na głęboką wodę

CZYTAJ WIĘCEJ

Czuje się naprawdę wspaniale, samopoczucie, kondycja nie do opisania

 • Kobieta
 • 19 lutego, 2019

Wizytę u dietetyka pewnie jak większość osób podjęłam ponieważ od dłuższego czasu przeszkadzała mi moja waga, wygląd, złe samopoczucie, a kondycja była praktycznie zero. Wielokrotnie próbowałam się odchudzać sama, oczywiście waga spadała ale na krótko, jednocześnie za każdym razem wracała z nawiązką.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inwestycja w zdrowie i przyszłośc dziecka - bezcenne

 • Kobieta
 • 19 września, 2018

Z Panem Kamilem spotkaliśmy się kiedy waga Maji zaczęła niepokojąco wzrastać, co prawda próbowaliśmy przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, pilnowaliśmy aby córka jadła śniadanie, warzywa czy owoce. Pomimo wysiłku jaki wkładaliśmy waga nie chciała spadać. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiliśmy spotkać się z Panem Kamilem w Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku, teraz zdecydowanie możemy powiedzieć, że była to dobra decyzja, która rozwiązała raz na zawsze problem wagi u córki. W przeciągu kilku miesięcy córka schudła 10kg, dodatkowo urosła kilka centymetrów co dodatkowo spotęgowało wizualny efekt zmiany jej sylwetki.

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ