<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Do dietetyka zgłosiłem się bo ćwiczenia fizyczne nie przynosiły wymarzonych efektów ale dzięki diecie schudłam 12 kilogramów w 4 miesiące. Polecam dla każdego na prawdę warto.

Aga

Poznaj inną historię

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości...Czuję się młoda, piękna, atrakcyjna i przede wszystkim zdrowa! Od pierwszej wizyty u Pana Kamila moje życie zmieniło się o 180 stopni – jestem szczęśliwa, energią i optymizmem mogłabym obdzielić cały świat!

czytaj więcej

Całkowicie odmieniło się moje życie – Jestem lżejsza o 35kg

  • Ela
  • 35kg
  • Kobieta
  • 01 sierpnia, 2014

Spotkanie z Panem Kamilem mogę uznać za jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam w ostatnim czasie, kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz brakowało mi energii, czułam się ciągle zmęczona, pojawiały się już pierwsze problemy zdrowotne .

Co zmieniło się w Pani dotychczasowym życiu?

Do chwili obecnej zgubiłam 35kg czuję się rewelacyjnie, ryzyko wystąpienie wielu chorób po prostu zniknęło.

Czy zmiany jakie nastąpiły kosztowały Panią dużo wyrzeczeń?

Wydawać by się mogło, że dieta będzie jednym wielkim wyrzeczeniem, zakazem natomiast już pierwszy plan dietetyczny pokazał mi, że tak naprawdę do tej pory wyrzeczenia wprowadzałam sama ciągle pilnując się aby nie zjeść tego czy tamtego , a  efektów i tak nie było. Na początku byłam zdziwiona tym ile i jakie produkty mogę spożywać, zaczęłam w końcu jeść tyle ile potrzebuje mój organizm, nie chodziłam głodna, nie miałam ochoty na słodycze , a przy okazji zaczęłam w końcu chudnąć i czuć się dobrze.

Co z motywacją?

Tutaj mogę tylko powiedzieć jedno, że Pan Kamil jest mistrzem motywacji, dobrego słowa, dzięki regularnym spotkaniom nie miałam problemu z przestrzeganiem zaleceń, w każdej chwili mogłam skontaktować się ze swoim terapeutom co również odgrywało w moim przypadku ogromne znaczenie.

Wiek nie jest żadnym ograniczeniem!

Chciałabym przekazać wszystkim, którzy myślą, że nadwaga jest czymś normalnym w pewnym wieku, że skoro tyle lat z nią żyjemy to nic nie da się już zrobić. Ja już wiem, że wystarczy włożyć troszkę energii, zmienić błędy, których uczyliśmy się latami, a przeżyjemy druga młodość.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Na początku należą się ogromne gratulacje dla Pani Eli za to, że tak sumiennie podchodziła do wszystkich moich wskazówek i zaleceń. Bardzo szybko udało się wprowadzić prosty program aktywności ruchowej, który również pomógł uzyskać zakładane efekty i od którego po pewnym czasie pani Ela się uzależniła.

 Każde nasze spotkanie było nagradzane kolejnymi spadkami wagi co bardzo mocno motywowało pacjentkę do dalszej walki o zdrowie, siłę i dobre samopoczucie.  Życzliwość i pozytywna energia jaką przekazywała mi Pani Ela, pozwala wierzyć, że dzięki umiejętnej motywacji, doświadczeniu naprawdę można odmienić komuś życie. 

POKAŻ