<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

do Pana Kamila skierował mnie endokrynolog z Gdyni, tłumacząc, że złe wyniki w dużej mierze są konsekwencją nadwagi i błędów w diecie. Po 9 tygodniach zmian jakie wprowadziliśmy unormował się poziom insuliny i obeszło się bez leków, dużo lepsze samopoczucie i w końcu nie mam ciągle ochoty na słodycze. Polecam

Ania

Poznaj inną historię

Schudłam 15kg, dieta nie musi być trudna!

Pierwszy kontakt z Poradnią Dobry Dietetyk miałam w 2017r, chodziłam wtedy jeszcze do szkoły średniej i pomimo tego, że udało mi się zrzucić parę kilogramów jakoś sobie odpuściłam. Przełom nastapił w 2019r kiedy zaczęła denerwować mnie już moja waga i sylwetka. Postanowiłam, że tym razem się nie poddam i sobie poradzę. Po raz drugi umówiłam się na spotkanie z panem Kamilem, który jak zawsze przywitał mnie uśmiechem i dobry słowem, dzięki czemu motywacja wzrosła jeszcze bardziej.   

czytaj więcej

Choroba Tarczycy, Hashimoto ? Nigdy nie schudniesz ! Słyszałam to wiele razy , teraz już wiem, że to nie prawda. Schudłam 20kg

  • Kobieta
  • 08 czerwca, 2015

Do Poradni Dobry Dietetyk trafiłam pod koniec 2014 roku z wagą 92kg, chorując jednocześnie od 10lat na niedoczynność tarczycy – Hashimoto. Od zawsze wydawało mi się, że to nierealne, że schudnę. Nadzieja pojawiła się kiedy po raz pierwszy spotkałam się z Panem Kamilem, który uświadomił mnie, że choroba ta wcale nie musi skazywać mnie na odwieczny problem z kilogramami.

Co było najbardziej zaskakujące?

Przed wizytą w Poradni czytałam opinie pacjentów i zastanawiałam się, czy rzeczywiście dieta nie musi być wyrzeczeniem i ciągłą głodówką. Kiedy ustaliliśmy jakie produkty lubię, a czego nie chciałabym mieć w diecie byłam mile zaskoczona tym indywidualnym podejściem. Później okazało się, że naprawdę menu jest idealnie dopasowane do mojego dnia w pracy. Kiedy nie miałam zbyt dużo czasu na przygotowywanie posiłków, ułożone były bardzo proste przepisy, które bez problemu przygotowałam w ciągu kilku minut w domu.

Zmieniło się moje podejście do żywienia a przede wszystkim nawyki z nim związane

Teraz jestem już spokojna o swoją sylwetkę, na zawsze zmieniłam myślenie na temat jedzenia, wiem, że KTO NIE JE, NIE CHUDNIE, a głodówki czy inne dziwne diety przynoszą tylko ciągłe rozczarowanie i brak stałych efektów. Jak to często powtarza Pan Kamil "skuteczna dieta jest wtedy, kiedy nie ma żadnej nazwy”.

Co mnie motywowało?

Najbardziej motywująca była dla mnie regularna utrata wagi, nie spędzałam godzin w kuchni, a jednak efekty się pojawiały. Jeżeli ktoś kiedykolwiek zdecyduje się na dietę, to tylko pod fachowym okiem dietetyka i to takiego, który naprawdę dopasuje indywidualnie menu do waszych potrzeb i stylu życia.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Pani Joanna zgłosiła się do mojej poradni pod koniec 2014 r. z wagą przekraczającą 90kg. Po długiej rozmowie okazało się, że od wielu lat boryka się z chorobą tarczycy i ciężko jest jej uzyskać wymarzoną sylwetkę. Pomimo wspomnianych problemów od początku widać było silną determinację i chęć zmiany w swoim życiu. Każda kolejna wizyta była tylko uwieńczeniem rzetelnego podejścia do sprawy, a nagroda czekała na wadze. Dzięki temu za każdym spotkaniem pojawiała się nowa energia do dalszej walki o zdrowie, samopoczucie i życiowego powera. Dzięki zmianie nawyków i wzajemnemu zaufaniu obecnie Pani Joasia waży 20kg mniej i cieszy się wysportowaną sylwetką co zresztą widać na zdjęciach. Gratuluję!

POKAŻ