<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dokładnie i rzeczowo Pan Kamil tłumaczy wszystkie aspekty diety. Jest otwarty zawsze wypytuje o wszystkie szczegóły żeby finalnie wyracować jak najlepsze wyniki w pozbywaniu się zbędnych kilogramów:)

Wiesław

Poznaj inną historię

Schudłem 23kg w 100dni

Gratulacje dla Pana Tomka, kolejnego pacjenta Poradni Dobry Dietetyk tym razem online.

czytaj więcej

Czuje się naprawdę wspaniale, samopoczucie, kondycja nie do opisania

  • Justyna
  • 42kg w 7 miesięcy
  • Kobieta
  • 19 lutego, 2019

Wizytę u dietetyka pewnie jak większość osób podjęłam ponieważ od dłuższego czasu przeszkadzała mi moja waga, wygląd, złe samopoczucie, a kondycja była praktycznie zero. Wielokrotnie próbowałam się odchudzać sama, oczywiście waga spadała ale na krótko, jednocześnie za każdym razem wracała z nawiązką.

Jak przebiegało pierwsze spotkanie z dietetykiem?

Idąc na pierwsze spotkanie z Panem Kamilem czułam się lekko zestresowana, nie wiedziałam jak to będzie, czy dam radę. Okazało się, że wszelkie wątpliwości minęły już po pierwszych minutach rozmowy, podczas której najpierw wytłumaczył mi wszystko dokładnie, opowiedział jak będzie wyglądała terapia, jakich efektów mogę się spodziewać i jakie ewentualnie trudności mogę napotkać. Ogólnie rozmawialiśmy długo na temat mojego aktualnego odżywiania, mnóstwo pytań na temat tego co lubię jeść, a czego bym nie chciała w menu. Dodatkowo mile zaskoczył mnie to, że zostały zlecone szczegółowe badania do wykonania, dzięki, którym wiedzieliśmy jak ma wyglądać dieta tak aby mi nie zaszkodziła.

Jak wyglądał przygotowany plan dietetyczny?

To jak będzie wyglądała dieta wiedziałam już na pierwszym spotkaniu ponieważ Pan Kamil pokazał mi przykładowy plan, byłam mile zaskoczona kiedy okazało się, że nie jest to 5 kartek  wydrukowanych na szybko, na czarnobiałej drukarce, a pięknie przygotowana, ładnie oprawiona  kilkudziesięciostronicowa ,,książka” z całą analizą na temat moich błędów żywieniowych, których nie brakowało, no i jadłospis, który na początku miał być prosty i łatwy w przygotowaniu, mało tego był jeszcze bardzo smaczny. Dodatkowo w razie jakbym potrzebowała coś zmodyfikować w diecie otrzymałam książeczkę z ponad tysiącem produktów, dzięki czemu zawsze mogłam dopasować menu do siebie.

Jak czuje się Pani dzisiaj po kilku miesiącach zmian?

Dziś od pierwszej wizyty mija 7 miesięcy, schudłam 42kg, a przed nami jeszcze kilka kilogramów do zgubienia. Czuje się naprawdę wspaniale, samopoczucie, kondycja nie do opisania. Nie ma mowy o tym aby mi się to znudziło bo weszło to już w krew. Cała rodzina je inaczej, bo wiemy, jak ważny wpływ ma to na nasze samopoczucie i zdrowie.               

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana mgr Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku:

Jak każdemu pacjentowi, który podjął wyzwanie i dotarł praktycznie do końca drogi swojego lepszego ,,ja” należą się ogromne wyrazy uznania i gratulacje. Pani Justyna dzięki  samozaparciu i chęci zmiany dotarła tak daleko. Teraz już wie, że było warto, że wyzwanie jakie przed nią stanęło wcale nie wymagało, aż tylu poświęceń i wyrzeczeń jakby mogło się wydawać.  Często podczas spotkań powtarza, że nigdy nie pozwoli sobie na powrót do starej, złej wagi.  Pozostaje mi jedynie pomóc jej dotrzeć do samego końca, ciesząc się zdrowiem i ładną sylwetką przez długie lata.

POKAŻ