<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Polecam wszystkim z czystym sumieniem, smaczne dania, proste posiłki i co najważniejsze udało mi sie w końcu schudnąć.

Katarzyna

Poznaj inną historię

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości...Czuję się młoda, piękna, atrakcyjna i przede wszystkim zdrowa! Od pierwszej wizyty u Pana Kamila moje życie zmieniło się o 180 stopni – jestem szczęśliwa, energią i optymizmem mogłabym obdzielić cały świat!

czytaj więcej

Inwestycja w zdrowie i przyszłośc dziecka - bezcenne

  • Maja (7l)
  • Kobieta
  • 19 września, 2018

Z Panem Kamilem spotkaliśmy się kiedy waga Maji zaczęła niepokojąco wzrastać, co prawda próbowaliśmy przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, pilnowaliśmy aby córka jadła śniadanie, warzywa czy owoce. Pomimo wysiłku jaki wkładaliśmy waga nie chciała spadać. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiliśmy spotkać się z Panem Kamilem w Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku, teraz zdecydowanie możemy powiedzieć, że była to dobra decyzja, która rozwiązała raz na zawsze problem wagi u córki. W przeciągu kilku miesięcy córka schudła 10kg, dodatkowo urosła kilka centymetrów co dodatkowo spotęgowało wizualny efekt zmiany jej sylwetki.

Jak wyglądało pierwsze spotkanie?
Podczas pierwszej wizyty kilkadziesiąt minut rozmawialiśmy na temat tego co Maja lubi, czego nie lubi, jak wygląda rozkład jej zajęć w szkole. Byłam mile zaskoczona, że dieta nie będzie skomplikowana, a co najważniejsze weźmie pod uwagę to, że córka chciałaby zjadać obiady w szkole razem z rówieśnikami. Dzięki dopasowaniu jadłospisu do predyspozycji smakowych Maji udało Nam się bez większych przeszkód wprowadzić nowe standardy. 

Jak na zmiany zareagowała córka?
Powoli lecz systematycznie wprowadziliśmy wszystkie zalecenia, począwszy od dobrze zbilansowanych posiłków poprzez regularne ich spożywanie oczywiście bez podjadania. Dzięki temu, że praktycznie wszystkie produkty w diecie Maja lubiała bezproblemowo zmiany zostały wdrożone w życie, a kiedy pojawiły się efekty i zmiany w wadze nie trzeba było dodatkowo motywować córki do działania.

Wypowiedź Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Podstawą odniesienia sukcesu wśród najmłodszych pacjentów jest poza dobrze dopasowaną i zindywidualizowaną dietą uświadomienie rodziców i otoczenia dziecka jaki wpływ zarówno na zdrowie jak i prawidłowy rozwój ma właściwe odżywianie i pilnowanie aby masa ciała nie przekraczała norm. W tym przypadku zmiany jakie udało nam się wprowadzić wspólnie z rodzicami zaowocowały finalnie rozwiązaniem problemu nadwagi i zabezpieczeniem młodego organizmu przed wieloma potencjalnymi zdrowotnymi zagrożeniami, które mogłyby współtowarzyszyć zbyt wysokiej masie ciała. Gratuluję:)
 

POKAŻ