mgr Kamil Osowski
Gabinet Premium

Opinie pacjentów

Do Pana Kamila zdecydowałem się przyjść przypadkowo, jednakże okazało się bardzo dobrą decyzją! Nie tylko udało mi się zrzucić co nieco ciałka, ale także nauczyłem się jeść smacznie i nie przesiaduje w kuchni Bóg wie jak długo. Czuję także wzrost energii i mniej zmęczenia w ciągu dnia. Dziękuję Panie Kamilu za współpracę i wszystkie cenne uwagi, a także za cierpliwość do mnie i pozytywną energię! Macie tutaj specjalistę w swoim fachu. Polecam!

Błażej

Poznaj inną historię

Schudłam ponad 12kg!

Skąd pomysł na wizytę u dietetyka? Przede wszystkim skłoniła mnie do tego moja waga. Czułam się źle w własnym ciele, noszenie mojej małej  córeczki stawało się coraz trudniejsze.

czytaj więcej

Schudłam 15kg w 3 miesiące

  • Małgorzata
  • 15kg w 3miesiące
  • Kobieta

Kolejna już Historia, tym razem... 

Pani Małgosia może pochwlić się zmianą swojej sylwetki, lepszym samopoczuciem. W ciągu 3 miesięcy współnymi siłami udało Nam się pozbyć 15kg. Lekkość, smuklejsza sylwetka i dużo pozytywnej energii, to wszystko dzięki zmianom nawyków żywieniowych  Gratulacje

POKAŻ