Do Pana Kamila zdecydowałem się przyjść przypadkowo, jednakże okazało się bardzo dobrą decyzją! Nie tylko udało mi się zrzucić co nieco ciałka, ale także nauczyłem się jeść smacznie i nie przesiaduje w kuchni Bóg wie jak długo. Czuję także wzrost energii i mniej zmęczenia w ciągu dnia. Dziękuję Panie Kamilu za współpracę i wszystkie cenne uwagi, a także za cierpliwość do mnie i pozytywną energię! Macie tutaj specjalistę w swoim fachu. Polecam!
Błażej
Schudłam ponad 12kg!
Skąd pomysł na wizytę u dietetyka? Przede wszystkim skłoniła mnie do tego moja waga. Czułam się źle w własnym ciele, noszenie mojej małej córeczki stawało się coraz trudniejsze.
czytaj więcejKolejna już Historia, tym razem...


