mgr Kamil Osowski
Gabinet Premium

Opinie pacjentów

Polecam Kamila z czystym sumieniem. Profesjonalizm, mega pozytywna energia i duża motywacja to właśnie otrzymałam w pakiecie. Kamil to encyklopedia wiedzy merytorycznej , a zarazem ogromne doświadczenie w praktyce. Najlepiej zainwestowany czas I pieniądze w moim życiu. Jeszcze raz wielkie dziękuję.

Milena

Poznaj inną historię

Pomimo intensywnych treningów, waga nie spadała, aż do momentu...

...kiedy udałam się do Pana Kamila w kwietniu 2018. Nie miałam nadwagi, ale zauważyłam, że mimo wyczerpujących ćwiczeń fizycznych waga zaczyna delikatnie iść w górę. Wydawało mi się, że mogę jeść co chcę, a wszystko spalę na ćwiczeniach. No niestety, myliłam się… Poza tym samopoczucie było średnie, czułam zmęczenie i niechęć do jakichkolwiek aktywności.  

czytaj więcej

Schudłam 20kg w 4 miesiące

  • Agata
  • 20kg w 4 miesiące
  • Kobieta

Zmieniłam swoje nawyki, czuje się o niebo lepiej:)

Wypowiedź p.Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Wejherowie

Gratuluję osiągniętego sukcesu!  Determinacja, samozaparcie i wykonana praca przyniosły rezultaty w postaci minus 20kg. Dzięki zmianom jakie wspólnymi siłami wprowadziliśmy znacznie poprawiło się samopoczucie i stan zdrowia. Warto dodać, że redukcja tylu kilogramów znacząco wpływa na poziom codziennej energii, chęci do działania oraz co ważne mocno zmienia wygląd naszej sylwetki.

 

POKAŻ