Polecam Kamila z czystym sumieniem. Profesjonalizm, mega pozytywna energia i duża motywacja to właśnie otrzymałam w pakiecie. Kamil to encyklopedia wiedzy merytorycznej , a zarazem ogromne doświadczenie w praktyce. Najlepiej zainwestowany czas I pieniądze w moim życiu. Jeszcze raz wielkie dziękuję.
Milena
Pomimo intensywnych treningów, waga nie spadała, aż do momentu...
...kiedy udałam się do Pana Kamila w kwietniu 2018. Nie miałam nadwagi, ale zauważyłam, że mimo wyczerpujących ćwiczeń fizycznych waga zaczyna delikatnie iść w górę. Wydawało mi się, że mogę jeść co chcę, a wszystko spalę na ćwiczeniach. No niestety, myliłam się… Poza tym samopoczucie było średnie, czułam zmęczenie i niechęć do jakichkolwiek aktywności.
czytaj więcejZmieniłam swoje nawyki, czuje się o niebo lepiej:)

Wypowiedź p.Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Wejherowie
Gratuluję osiągniętego sukcesu! Determinacja, samozaparcie i wykonana praca przyniosły rezultaty w postaci minus 20kg. Dzięki zmianom jakie wspólnymi siłami wprowadziliśmy znacznie poprawiło się samopoczucie i stan zdrowia. Warto dodać, że redukcja tylu kilogramów znacząco wpływa na poziom codziennej energii, chęci do działania oraz co ważne mocno zmienia wygląd naszej sylwetki.


