Opinie pacjentów

Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu udało mi się spotkać z Panem Kamilem, pomijając fakt, że zgubiłam ponad 7kg i czuję się niebo lepiej to dodatkowo bardzo mocno poprawiły się moje wyniki. Na początku Pan Kamil zasugerował mi jakie badania krwi , które powinnam wykonać i okazało się, że mam podwyższony cholesterol, po kilku tygodniach i zastosowaniu się do zaleceń wyniki wróciły do normy:). Najważniejsze jest chyba to , że zanim zaczęliśmy dietę długo rozmawialiśmy na temat tego co lubię ...

Joanna

Poznaj inną historię

Wiek nie jest żadną przeszkodą

Mój wygląd i wspaniale samopoczucie jest testamentem efektywności programu dietetycznego. Moja utrata wagi jest kolejnym dowodem, że w każdym wieku jest to możliwe. Cieszę się bardzo z tego, ze przyczyniałam się do zbudowania kolejnej historii sukcesu.

czytaj więcej

Schudłam pomimo Hashimoto

  • Kobieta
  • 04 maja, 2016

Z Panem Kamilem spotkałam się po długich rozważaniach czy dam radę, czy warto bo przecież powszechnie uważa się, że mając problemy z niedoczynnością tarczycy (Hashimoto) nie da się schudnąć, że jesteśmy skazani na nadwagę, złe samopoczucie, notoryczne zmęczenie. Teraz już wiem, że nie jest to prawda! Wspólnymi siłami udało się odmienić mój styl życia, poprawić samopoczucie, a przy okazji zejść kilka rozmiarów w dół.

Pierwsze spotkanie z dietetykiem

Pierwsze spotkanie polegało na wykonaniu analizy masy i składu ciała, bardzo dokładnym ustaleniu jak będzie wyglądał jadłospis, jakie produkty lubię, co powinnam jeść, a czego powinnam unikać. Kilkudziesięciominutowa rozmowa , która przebiegła w bardzo miłej atmosferze pozwoliła ustalić szczegóły, dzięki, którym moje nowe dietetyczne ,,ja” uszyto na miarę. Jak chyba każdy obawiałam się tego, że dieta będzie trudna, że będę spędzała całe dnie w kuchni na przygotowywaniu skomplikowanych posiłków - nic bardziej mylnego, na pierwszym spotkaniu ustaliliśmy również ile czasu mogę poświęcić na przygotowywanie posiłków, w których momentach dnia chciałabym zjeść coś bardzo prostego, szybkiego w przygotowaniu. Warto również nadmienić, że posiłki są przepyszne i składają się tylko z produktów, które lubię.

Klucz do sukcesu

Uważam, że indywidualne podejście do każdego pacjenta jest właśnie kluczem do sukcesu. Odpowiednie dopasowanie diety do mojego stylu życia spowodowało, że bez większych przeszkód przestrzegałam wszystkich zaleceń. Oczywiście równie ważne były spotkania z Panem Kamilem, który za każdym razem przekazywał mi porcję motywacji do dalszego działania. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie czy to podczas wizyt w gabinecie czy kontaktując się telefonicznie. Podobały mi się także zmiany w diecie, które jeśli wprowadzamy to zawsze uwzględniają moje sugestie.

Super samopoczucie, zmiana rozmiaru z 48 na 42!

Niesamowite jak moja metamorfoza wpływa na samopoczucie. Zdrowo się odżywiam, nie chodzę głodna, a czuje się lżej, po prostu cudownie. Po pierwszych 2 miesiącach stosowania diety byłam prawie 10 kg szczuplejsza. Garderoba powoli nadawała się do wymiany co w tym przypadku bardzo mnie cieszyło z rozmiaru 48 przeskoczyłam na 42. Obecnie mam mniej prawie 15kg ale nie jest to ostateczny wynik. Dalsza współpraca ma za zadanie pozbyć się jeszcze kilku kilogramów. Teraz już wiem, że to tylko kwestia czasu bo zaszczepione we mnie nawyki zamieniły się w nowy, lepszy styl życia, którego nigdy nie zmienię.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Pierwsze spotkanie, rozmowa i optymistyczne nastawienie ,,uda się” nie pomyliłem się po raz kolejny. Pani Asia od samego początku wykazywała chęć do działania i współpracy. Wszystkie zalecenia potraktowała poważnie dzięki temu jej nowe ,,ja” wygląda fantastycznie. Gratuluję i trzymam kciuki za dalsze efekty terapii!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ