Opinie pacjentów

Zasłużona pozytywna opinia, dieta nie jest skomplikowana, dania są przepyszne, i proste w przygotowaniu. Myślałam, że mając chorobę Hashimoto i PCOS nigdy nie schudnę, aż do momentu kiedy trafiłam do Poradni Pana Kamila. Widać duże doświadczenie i wiedzę, która przekłada się na skuteczność diety. Zmiana samopoczucia bardzo mocno odczuwalna już po kilku dniach, w sumie przez 2 miesiące schudłam 7kg, jeszcze zostały 3 i będzie sukces. Polecam

Karolina

Poznaj inną historię

Sukces w wieku 8lat, schudłam 14kg

Jako rodzice staraliśmy się dbać o to aby Kalina jadła zdrowe rzeczy, nie przesadzała ze słodyczami, pomimo takich wyborów każdego dnia problem z wagą nie znikał. Przyszedł czas na skorzystanie z pomocy specjalisty, wybór padł na Pana Kamila,  o którym słyszeliśmy już wiele dobrego zwłaszcza w zakresie współpracy z dziećmi. Słowo się rzekło, umówiliśmy się na pierwsze spotkanie.

czytaj więcej

Teraz czuję się o wiele lepiej, jestem bardziej otwarta na otoczenie, zaczęłam podobać się sobie

  • Klaudia
  • 25kg w 8 miesięcy
  • Kobieta
  • 21 listopada, 2017

Moja decyzja spotkania z dietetykiem była szybka. Od dłuższego czasu przeszkadzała mi moja waga, a także wygląd. Po prostu nie zastanawiając się jednego dnia idąc do pracy zadzwoniłam i umówiłam na wizytę. Była to jedna z lepszych decyzji jaką podjęłam w ostatnim czasie.

Jak wyglądało pierwsze spotkanie?

Przed pierwszym spotkaniem zastanawiałam się jak będzie wyglądała wizyta, czy sobie na pewno poradzę? Czy warto? Szybko okazało się, że moje obawy były bezpodstawne, spotkanie przebiegło bardzo miło, rozmawialiśmy o tym co lubię jeść, wykonaliśmy szczegóły pomiar i otrzymałam zalecenie odnośnie wykonania badań laboratoryjnych, które miały pokazać czy odchudzanie będzie przebiegało bez przeszkód

Czy przygotowany plan dietetyczny spełniał Pani oczekiwania?

Plan, który  otrzymałam po kilku dniach był przygotowany idealnie, w sumie to chyba ze 100 stron na mój temat, zawierał dużo informacji tłumaczących w bardzo prosty sposób ‘’do  ogarnięcia’’  to co źle robiłam dotychczas. Okazało się, że główne błędy to m.in. nieregularne jedzenie, jedzenie niezdrowego jedzonka, a także nadmierne spożywanie słodyczy.

W dalszej części planu znajdowała się dieta, która idealnie mi podpasowała, brała pod uwagę moja pracę, w której nie bardzo mam czas na skomplikowane posiłki, dodatkowo  otrzymałam listę zakupów oraz specjalne tabele, dzięki, którym mogłam dodatkowo modyfikować dietę po swojemu. W diecie nie było potraw jakich nie lubię jeść, więc bez większych problemów wszystko zjadałam z miłą chęcią.

Co zmieniło w Pani życiu po zgubieniu tylu kilogramów?

Dzięki Panu Kamilowi, jego wsparciu i ciągłej motywacji udało mi się w końcu schudnąć. Teraz czuję się o wiele lepiej, jestem bardziej otwarta na otoczenie innych. Zaczęłam podobać się sobie. Nie mam problemu z kupnem nowej odzieży co zawsze stanowiło duże wyzwanie. Na początku obawiałam się  czy dam radę ale okazało się ze to wcale nie takie trudne tylko jest to kwestia przyzwyczajenia do nowych lepszych nawyków żywieniowych.

Wypowiedź Pana Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Przykład Klaudii pokazuje, że zmiany, które wprowadzamy w życiu naszych pacjentów są naprawdę skuteczne i tylko oni sami decydują o swoim sukcesie. Wyrazy uznania i gratulacje dla Klaudii, należą się tym bardziej, że tryb jej pracy, nie zawsze pozwalał na idealne przestrzeganie wszystkich zaleceń pomimo tego dzięki staraniom, rzetelności i samozaparciu udało się odnieść zwycięstwo zmieniając siebie i jednocześnie oddalając potencjalne zagrożenia zdrowotne w przyszłości.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ