<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Co tu dużo pisać 9kg w 8tygodni, super samopoczucie i zmiana w moim wyglądzie. POLECAM - WARTO

Maria

Poznaj inną historię

Zadbaliśmy o zdrową przyszłość naszej córeczki

Oliwia od najmłodszych lat mieściła się w górnej granicy siatki centylowej, postanowiliśmy w końcu rozprawić się z problemem i zadbać o jej zdrową przyszłość. Wybór nie bez powodu padł na Pana Kamila, teraz wiemy, że był to strzał w dziesiątkę.

czytaj więcej

Na początku zgubiłem 20kg, mówiłem, że to jeszcze nie koniec, obecnie jest to ponad 30kg na minusie!

  • Krzysztof (24l)
  • Mężczyzna
  • 19 lutego, 2018

Z Kamilem spotkaliśmy się kiedy ważyłem prawie 112kg, od Marca do Lipca udało nam się zejśc do wagi 90kg, czyli w sumie ponad 20kg było to w 2014r. Obecnie mamy 2017r i kolejny sukces, wagę na poziomie 81,5kg czyli w sumie ponad 30kg mniej.

Jak zmieniła się Twoja sylwetka?

Na początku ustaliliśmy szczegółowy plan działania, rozpisaliśmy odpowiedni program treningowy, założenie było takie aby oprócz spadku kilogramów zbudować wysportowaną sylwetkę, no i udało się. Zgubiłem w pasie prawie 30cm, a co najfajniejsze to powoli pojawiająca się ,,kratka" na brzuchu.

Czy plan dietetyczny był trudny w stosowaniu?

Najważniejsze dla mnie od samego początku była prostota posiłków, już pierwsze dni diety uświadomiły mnie, że może być prosto, szybko i bardzo smacznie. Dzięki szczegółowym informacjom, które zebrał Kamil udało się dopasować menu do mojego trybu pracy, teraz zostało ono oczywiście dopasowane do treningów biegowych oraz treningów siłowych. Obecnie przygotowuję się do półmaratonu więc aktualny jadłospis, suplementacja bierze pod uwagę właśnie ten cel.

Co chciałbyś przekazać innym?

Jeśli macie marzenia o wysportowanej, szczupłej sylwetce to nie zastanawiajcie się zbyt długo, wszystko jest w waszych rękach, wystarczy włożyć w to tylko troszkę energii, Kamil na pewno wam w tym pomoże.

Wypowiedź Kamila Osowskiego:

Spotkaliśmy się z Krzysztofem wczesną wiosną 2014r, jak na 21 letniego chłopaka miał dość wysoki wskaźnik BMI co mogło przyczynić się rozwoju licznych problemów zdrowotnych w przyszłości. Pierwsze moje słowa brzmiały ,,musisz wziąść się do roboty jeśli chcesz być zdrowy i cieszyć się długo młodością". Po naszym pierwszym spotkaniu wiedziałem, że mamy wielkie  szanse na osiągnięcie sukcesu. Odpowiednio dopasowaliśmy plan dietetyczny do trybu pracy co przełożyło się na bardzo szczegółowe przestrzeganie zaleceń, zarówno dietetycznych jak i treningowych. Założyliśmy również, że oprócz spadku masy ciała fajnie byłoby poprawić wygląd sylwetki. Po 4 miesiącach prawie osięgneliśmy zakładany cel, waga spadła ponad 20kg, centymetrów ubyło w pasie, nastomiast praca na siłowni bardzo mocno zmieniła sylwetkę. Podczas naszego ostatniego spotkania Krzysiek powiedział: ,,to jeszcze nie koniec, walczymy dalej"...tak jak powiedział tak zrobił, obecnie odnotowaliśmy kolejny szczyt formy, waga podczas ostanich pomiarów wskazała 81,5kg czyli w sumie ponad 30kg, zresztą oceńcie sami:)

POKAŻ