<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Kiedy pierwszy raz poszłam do dietetyka nie miała pojęcia, że dieta ułożona będzie tak bardzo indywidualnie pod mój styl życia i ulubione produkty spożywcze. Największy problem miałam ze słodyczami, pan Kamil zapewniał mnie że kiedy wprowadzimy zmiany w naszym jedzeniu nie będzie mnie ciągnęło do słodkiego i rzeczywiście tak się stało, już po 3 dniach nie miałam ochoty na słodkie i końcu nauczyłam się jeść śniadania. Po miesiącu stwierdziłam , że już nigdy nie wyjdę do pracy bez śniadania:). Dzięki ...

Aniula

Poznaj inną historię

Zadbaliśmy o zdrową przyszłość naszej córeczki

Oliwia od najmłodszych lat mieściła się w górnej granicy siatki centylowej, postanowiliśmy w końcu rozprawić się z problemem i zadbać o jej zdrową przyszłość. Wybór nie bez powodu padł na Pana Kamila, teraz wiemy, że był to strzał w dziesiątkę.

czytaj więcej

Zrzuciłem ponad 50 kg, przebiegłem maraton

  • Mężczyzna
  • 27 czerwca, 2014

Moja historia sukcesu? Zrzuciłem ponad 50kg, odzyskałem zdrowie i świetną kondycję. Zmieniłem w swoim życiu wiele…

Teraz nigdy nie wychodzę z domu bez śniadania, staram się jeść posiłki regularnie, przynajmniej 4-5 w ciągu dnia i przede wszystkim dbam o ich jakość. Ponadto zmieniłem istotnie swój styl życia, szczególnie pod kątem aktywności fizycznej.

Ubytek kilogramów bardzo zachęcał mnie do dalszej walki…

Każdy pomiar masy i składu ciała przeprowadzany w gabinecie dodawał mi skrzydeł i niesłychanie motywował do dalszych działań. A przy tym ta wspaniała dieta, która nie tylko była skuteczna ale także prosta w przyrządzaniu, odżywcza i smaczna. Moje zdrowie i samopoczucie uległo wyraźnej poprawie Dzięki skutecznej terapii dietetycznej bardzo mocno poprawiły się wyniki moich badań krwi, przede wszystkim obniżył się poziom niebezpiecznego cholesterolu. Przy tym zyskałem doskonałe samopoczucie, wzmocniłem siły witalne i kondycję.


Półmaraton i maraton

Na poczatku przygody z redukcją masy ciała Pan Kamil zaproponował treningi w postaci marszów, tak aby nie obciążać stawów. Kiedy kilogramy zaczęły znikać wprowadzałem coraz bardziej intensywne treningi, marsze zostały zamienione na lekki bieg, aż do momentu kiedy mogłem już swobodnie biegać. Dzięki regularnym treningom, znacznemu spadkowi wagi, udało mi sie wystartować w biegu na 10 km i ukończyć z czasem poniżej 60minut. Najwiekszym dotychczasowym sukcesem był październikowy półmaraton z wynikiem 2:12:05 ! W maju 2015r ku wielkiemu zaskoczeniu i ogromnej satysfakcji przebiegłem PZU MARATON GDAŃSKI. Teraz wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych!
 

Chciałbym przekazać innymi, że warto o siebie zadbać…

Dla chcącego nic trudnego. Nie szukajcie wymówek typu: „nie mam czasu, na pewno się nie uda”. Wystarczy włożyć w to odrobinę serca, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Ja się o tym już przekonałem.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pan mgr Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku: Pan Krzysztof od naszego pierwszego spotkania wykazywał szczerą chęć nawiązania współpracy. Od samego początku przestrzegał wszystkich zaleceń oraz wskazówek bardzo rzetelnie. Program aktywności ruchowej, który wspólnie ustaliliśmy, (na początku był to marsz) zaowocował w przyszłości udziałem pana Krzysztofa w 10km biegu Niepodległości, który oczywiście ukończył z bardzo fajnym wynikiem. Wzajemne zaufanie jakim się obdarzyliśmy wynagradzało sumienną pracę kolejnymi spadkami wagi. Nie bez znaczenia było również wsparcie rodziny, która razem z Panem Krzysztofem powoli wprowadzała zmiany w swoich nawykach żywieniowych, dzięki czemu program dietetyczny stał się nowym, lepszym, zdrowszym stylem życia.

Zrzuciłem ponad 50 kg

POKAŻ