OPINIA PACJENTA: 15kg w nieco ponad 3 miesiące to naprawdę rewelacyjny wynik jak dla mnie, najważniejsze, że Pan Kamil umieścił w mojej diecie tylko te produkty, które lubię, nie muszę się do niczego zmuszać. W końcu pozbyłam się zgagi i ciągłych wzdęć jest rewelacyjnie ...
21.12.2012
02 Czerw
🍦 Lody bez dodatku cukru? To możliwe!
Napisany przez Kamil OsowskiArtykuły0 komentarzyPowrót
Świetna opcja dla osób dbających o dietę – szczególnie w trakcie redukcji 💪
Dzięki niższej zawartości kalorii i cukrów stanowią lżejszy wybór, gdy najdzie ochota na coś słodkiego, bez nadmiernego obciążania bilansu energetycznego 💚
Warto jednak zachować umiar – to wciąż deser, a nie pełnowartościowy posiłek.
Sprawdzi się jako okazjonalna przyjemność, ale nie powinien zastępować zdrowych nawyków żywieniowych 🧐😊
Twój komentarz